Edullinen tyyny, jonka kankaana on miellyttävän pehmeä, ja nopeasti kuivuva 100 % polyesterimikrokuitu. Täytteenä on kuohkea, kimmoisa ja puhdas valkoinen silikonoitu polyesteripallokuitu 400 g. Konepesu 60 asteessa. Tuotteella on Öko-Tex Standard 100 sertifikaatti, mikä takaa, että tuote on tutkitusti haitta-aineeton ja turvallinen. Tyyny on pakattuna kahvallisessa vakuumipakkauksessa. Huomioithan, että tuote on hygieniatuote. Tuotteiden hygieenisyyden turvaamiseksi hygieniatuotetta ei voi palauttaa.
Vuodevaatteet
Unia Ariel tyyny 50×60 cm
7.95€
Unia-sängyissä yhdistyvät laadukkaat materiaalit, toimivuus ja järkevä hinta. Maksat ominaisuuksista, jotka tuntuvat jokaisena yönä.
Unia-sängyissä yhdistyvät laadukkaat materiaalit, toimivuus ja järkevä hinta. Maksat ominaisuuksista, jotka tuntuvat jokaisena yönä.
Lisää samankaltaisia tuotteita
Lisää tuotteita tuotemerkiltä Unia
Tuotteiden saatavuuden ja tämän hetken hinnan löydät tuotetta myyvästä verkkokaupasta.










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.