&Tradition Catch tuoli harmaa

451.00

Tuotetunnus (SKU): 94726 Osasto: Avainsana tuotteelle

Myyjä: Mjuk

&Traditionin valmistama Catch on Jaime Hayonin suunnittelema tuoli, joka näyttää avoimin käsin kutsuvana istuimena. &Traditionin ja Hayonin yhteistyö alkoi yrityksen perustamisvuonna 2010, ja Catch oli ensimmäinen tuote, joka syntyi tästä yhteistyöstä vuonna 2013. Selkänojassa pieni tahra, joka ei lähtenyt pesussa pois. Selkänojan alaosassa pientä tummentumaa. Jaloissa normaalia kulumaa. Yleisvaikutelma hyvä.

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “&Tradition Catch tuoli harmaa”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *


Mjukilta löydät puhdistettuja second hand -huonekaluja ja kestäviä outlet-löytöjä jopa 80 % edullisemmin uuden hintaan verrattuna.Vastuullista, edullista ja vaivatonta Mjuk on täydellinen vaihtoehto kaikille, jotka haluavat sisustaa kestävämmin sekä lompakon että ympäristön kannalta. Tarjoamme Pohjoismaiden laajimman valikoiman second hand -huonekaluja ja muita kestäviä sisustuslöytöjä – edullisin hinnoin, palautusoikeudella ja nopealla kotiinkuljetuksella.

Lisää samankaltaisia tuotteita

Tuotteiden saatavuuden ja tämän hetken hinnan löydät tuotetta myyvästä verkkokaupasta.


Käytetyt huonekalut ja sisustustuotteet ovat erinomainen vaihtoehto, kun haluat sisustaa kotia edullisesti, persoonallisesti ja kestävämmin. Käytettynä voit löytää esimerkiksi sohvia, pöytiä, tuoleja, lipastoja, hyllyjä, valaisimia, peilejä ja muita kodin sisustukseen sopivia tuotteita. Käytettyjen huonekalujen valikoimasta voi löytyä sekä klassisia ja ajattomia kalusteita että moderneja sisustustuotteita. Käytettynä ostaminen tarjoaa mahdollisuuden löytää laadukkaita ja yksilöllisiä tuotteita usein uutta vastaavaa tuotetta edullisemmin.
Scroll to Top