Tyylikäs ja minimalistinen seinäkiinnitteinen konsoli-/sivupöytä, joka sopii täydellisesti esimerkiksi eteisen peilin alle. Yksi vetolaatikko tarjoaa mukavasti säilytystilaa kodin kodin esineille. Valmistettu lastulevystä. Kulmassa pieni kolhu. Yleisvaikutelma hyvä.
Mjukilta löydät puhdistettuja second hand -huonekaluja ja kestäviä outlet-löytöjä jopa 80 % edullisemmin uuden hintaan verrattuna.Vastuullista, edullista ja vaivatonta
Mjuk on täydellinen vaihtoehto kaikille, jotka haluavat sisustaa kestävämmin sekä lompakon että ympäristön kannalta. Tarjoamme Pohjoismaiden laajimman valikoiman second hand -huonekaluja ja muita kestäviä sisustuslöytöjä – edullisin hinnoin, palautusoikeudella ja nopealla kotiinkuljetuksella.
Lisää samankaltaisia tuotteita
- Käytetyt huonekalut ja sisustustuotteet
Verona vitriini ruskea
- Käytetyt huonekalut ja sisustustuotteet
Puinen seinähylly valkoinen
- Käytetyt huonekalut ja sisustustuotteet
Sofacompany Hubert sohvapöytä ø 90 cm tammi
- Käytetyt huonekalut ja sisustustuotteet
Normann Copenhagen Toli riippuvalaisin Ø 20 cm vihreä
- Käytetyt huonekalut ja sisustustuotteet
Kay Bojesen Standard-Bearer Medium
- Käytetyt huonekalut ja sisustustuotteet
NORR11 NY11 baarituoli tammi
- Käytetyt huonekalut ja sisustustuotteet
Arteluce Jill lattiavalaisin keltainen
- Käytetyt huonekalut ja sisustustuotteet
Maze Mitten Shelf naulakko S valkoinen
Tuotteiden saatavuuden ja tämän hetken hinnan löydät tuotetta myyvästä verkkokaupasta.
Käytetyt huonekalut ja sisustustuotteet ovat erinomainen vaihtoehto, kun haluat sisustaa kotia edullisesti, persoonallisesti ja kestävämmin. Käytettynä voit löytää esimerkiksi sohvia, pöytiä, tuoleja, lipastoja, hyllyjä, valaisimia, peilejä ja muita kodin sisustukseen sopivia tuotteita. Käytettyjen huonekalujen valikoimasta voi löytyä sekä klassisia ja ajattomia kalusteita että moderneja sisustustuotteita. Käytettynä ostaminen tarjoaa mahdollisuuden löytää laadukkaita ja yksilöllisiä tuotteita usein uutta vastaavaa tuotetta edullisemmin.










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.