Poiat Studio Nikari Lavitta tuoli musta

692.00

Tuotetunnus (SKU): 139462 Osasto: Avainsana tuotteelle Tuotemerkki:

Nikari Lavitta -tuoli on Timo Mikkosen ja Antti Rouhunkosken vuonna 2014 suunnittelema moderni klassikko, jossa perinteisen puuhuonekalun henki kohtaa pelkistetyn nykyilmeen. Mustaksi petsattu puupinta korostaa tuolin selkeää siluettia, viistoja linjoja ja kauniisti kaartuvaa selkänojaa. Lavitta rakentuu kahdesta muotoon puristetusta vaneriosasta, mikä antaa ilmeelle keveyttä ja tekee rakenteesta samalla tunnistettavan. Ruokatuolina se tuo tilaan hienostunutta, harkittua graafisuutta.

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Poiat Studio Nikari Lavitta tuoli musta”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *


Verkkokauppa: Mjuk

Mjukilta löydät puhdistettuja second hand -huonekaluja ja kestäviä outlet-löytöjä jopa 80 % edullisemmin uuden hintaan verrattuna.Vastuullista, edullista ja vaivatonta Mjuk on täydellinen vaihtoehto kaikille, jotka haluavat sisustaa kestävämmin sekä lompakon että ympäristön kannalta. Tarjoamme Pohjoismaiden laajimman valikoiman second hand -huonekaluja ja muita kestäviä sisustuslöytöjä – edullisin hinnoin, palautusoikeudella ja nopealla kotiinkuljetuksella.


Käytetyt huonekalut ja sisustustuotteet ovat erinomainen vaihtoehto, kun haluat sisustaa kotia edullisesti, persoonallisesti ja kestävämmin. Käytettynä voit löytää esimerkiksi sohvia, pöytiä, tuoleja, lipastoja, hyllyjä, valaisimia, peilejä ja muita kodin sisustukseen sopivia tuotteita. Käytettyjen huonekalujen valikoimasta voi löytyä sekä klassisia ja ajattomia kalusteita että moderneja sisustustuotteita. Käytettynä ostaminen tarjoaa mahdollisuuden löytää laadukkaita ja yksilöllisiä tuotteita usein uutta vastaavaa tuotetta edullisemmin.
Scroll to Top