Noira-ruokailutuoli on loistava yhdistelmä tyyliä ja toiminnallisuutta. Jalkojen pyöristetyt muodot antavat vankan tunnelman ja varmistavat, että tuoli on osa kotiasi vuosia. Istuin harmaata kangasta ja jalat puuta. Tuolin sävy: pähkinä. Istuimessa naarmuja / painaumia. Yleisvaikutelma erittäin hyvä.
Mjukilta löydät puhdistettuja second hand -huonekaluja ja kestäviä outlet-löytöjä jopa 80 % edullisemmin uuden hintaan verrattuna.Vastuullista, edullista ja vaivatonta
Mjuk on täydellinen vaihtoehto kaikille, jotka haluavat sisustaa kestävämmin sekä lompakon että ympäristön kannalta. Tarjoamme Pohjoismaiden laajimman valikoiman second hand -huonekaluja ja muita kestäviä sisustuslöytöjä – edullisin hinnoin, palautusoikeudella ja nopealla kotiinkuljetuksella.
Lisää samankaltaisia tuotteita
- Käytetyt huonekalut ja sisustustuotteet
Zwiesel Glas Alloro portviinilasi 31 cl, 2 kpl setti
65.00€ Siirry kauppaan » - Käytetyt huonekalut ja sisustustuotteet
Department baarijakkara 75 cm beige / musta
99.00€ Siirry kauppaan »
Lisää tuotteita tuotemerkiltä Bark
- Käytetyt huonekalut ja sisustustuotteet
Tyrö ruokapöytä 190 cm beige / tammi
132.00€ Siirry kauppaan »
Tuotteiden saatavuuden ja tämän hetken hinnan löydät tuotetta myyvästä verkkokaupasta.
Käytetyt huonekalut ja sisustustuotteet ovat erinomainen vaihtoehto, kun haluat sisustaa kotia edullisesti, persoonallisesti ja kestävämmin. Käytettynä voit löytää esimerkiksi sohvia, pöytiä, tuoleja, lipastoja, hyllyjä, valaisimia, peilejä ja muita kodin sisustukseen sopivia tuotteita. Käytettyjen huonekalujen valikoimasta voi löytyä sekä klassisia ja ajattomia kalusteita että moderneja sisustustuotteita. Käytettynä ostaminen tarjoaa mahdollisuuden löytää laadukkaita ja yksilöllisiä tuotteita usein uutta vastaavaa tuotetta edullisemmin.










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.