Laccio-sivupöytä on todellinen Bauhaus-klassikko vuodelta 1924. Sivupöytä on ikonisen Marcel Breuerin käsialaa, joka oli uranuurtaja taivutettujen teräsputkikalusteiden suunnittelussa. Pöytä koostuu yhtenäisestä teräsputkirungosta ja sen päällä lepäävästä punaisesta laminaattikannesta. Laccio-sivupöytää valmistaa Knoll. Tuote on käyttämätön.
Mjukilta löydät puhdistettuja second hand -huonekaluja ja kestäviä outlet-löytöjä jopa 80 % edullisemmin uuden hintaan verrattuna.Vastuullista, edullista ja vaivatonta
Mjuk on täydellinen vaihtoehto kaikille, jotka haluavat sisustaa kestävämmin sekä lompakon että ympäristön kannalta. Tarjoamme Pohjoismaiden laajimman valikoiman second hand -huonekaluja ja muita kestäviä sisustuslöytöjä – edullisin hinnoin, palautusoikeudella ja nopealla kotiinkuljetuksella.
Lisää samankaltaisia tuotteita
- Käytetyt huonekalut ja sisustustuotteet
Department Wood H17 pinnatuoli Mushroom, 2 kpl setti
129.00€ Siirry kauppaan » - Käytetyt huonekalut ja sisustustuotteet
Eirys Runt ruokapöytä ø 120 cm musta
179.00€ Siirry kauppaan »
Lisää tuotteita tuotemerkiltä Knoll
Tuotteiden saatavuuden ja tämän hetken hinnan löydät tuotetta myyvästä verkkokaupasta.
Käytetyt huonekalut ja sisustustuotteet ovat erinomainen vaihtoehto, kun haluat sisustaa kotia edullisesti, persoonallisesti ja kestävämmin. Käytettynä voit löytää esimerkiksi sohvia, pöytiä, tuoleja, lipastoja, hyllyjä, valaisimia, peilejä ja muita kodin sisustukseen sopivia tuotteita. Käytettyjen huonekalujen valikoimasta voi löytyä sekä klassisia ja ajattomia kalusteita että moderneja sisustustuotteita. Käytettynä ostaminen tarjoaa mahdollisuuden löytää laadukkaita ja yksilöllisiä tuotteita usein uutta vastaavaa tuotetta edullisemmin.










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.