Hienostunut Kioto tyynynpäällinen on valmistettu puuvilla-viskoosi sametista. Tyynynpäällisen etuosassa on ruutukuvioinen koristetikkaus. Yksivärinen Kioto tyynynpäällinen sopii erityisen hyvin japandityyliseen sekä moderniin sisustukseen. Herkulliset trendikkäät värit tuovat ilmettä olohuoneeseen tai makuuhuoneeseen.
Lisää samankaltaisia tuotteita
- Kodintekstiilit
Pappelina, Kudottu viltti lampaanvillasta Criss Pale Orange
185.00€ Siirry kauppaan »
Lisää tuotteita tuotemerkiltä Veke
Tuotteiden saatavuuden ja tämän hetken hinnan löydät tuotetta myyvästä verkkokaupasta.
Hyvä tietää
Suomessa kuluttajalla on yleensä oikeus palauttaa tuote 14 päivän kuluessa, mutta käytännöt voivat vaihdella verkkokaupoittain. Myyjä vastaa aina tuotteen toimituksesta, hinnasta, takuusta ja mahdollisista reklamaatioista.
Suosittelemme tutustumaan myyjän toimitusehtoihin, palautuskäytäntöihin ja asiakaspalvelun ohjeisiin ennen tilausta. Näin varmistat, että saat juuri sen tuotteen ja palvelun, jonka haluat.










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.