Helmi puolipyöreä sängynpääty 160×120 cm beige Brunei 06

379.00

Tuotetunnus (SKU): 6411193 Osasto: Avainsana tuotteelle Tuotemerkki:

Myyjä: Veke.fi

Helmi sängynpäädyssä on puolipyöreä muoto ja reunoilla selkeä kehys, joka viimeistelee sängynpäädyn tyylikkään ilmeen. Verhoiluvaihtoehtoina ovat Torre kangas sekä ylellinen Brunei samettikangas. Sängynpääty on tarkoitettu vapaasti seisovaksi sängyn ja seinän väliin. Päätyä ei ole mahdollista kiinnittää sänkyyn tai seinään. Päädyn taustapuoli on verhoiltu mustalla kankaalla. Päällinen on kiinteästi verhoiltu runkoon. Materiaalina on kuitulevy, kuusi ja 2 cm vaahtomuovi. Sängynpäädyn korkeus on 122 cm jokaisessa koossa. Takana/taustapuolella näkyvä tukijalka ei sisälly hintaan.

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Helmi puolipyöreä sängynpääty 160×120 cm beige Brunei 06”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *



Lisää samankaltaisia tuotteita

Lisää tuotteita tuotemerkiltä Veke

Tuotteiden saatavuuden ja tämän hetken hinnan löydät tuotetta myyvästä verkkokaupasta.

Hyvä tietää

Suomessa kuluttajalla on yleensä oikeus palauttaa tuote 14 päivän kuluessa, mutta käytännöt voivat vaihdella verkkokaupoittain. Myyjä vastaa aina tuotteen toimituksesta, hinnasta, takuusta ja mahdollisista reklamaatioista.

Suosittelemme tutustumaan myyjän toimitusehtoihin, palautuskäytäntöihin ja asiakaspalvelun ohjeisiin ennen tilausta. Näin varmistat, että saat juuri sen tuotteen ja palvelun, jonka haluat.

Scroll to Top