Fanni K Raitti-patakinnas tekee ruoanlaitosta turvallisempaa ja mukavampaa. Pitkä varsi suojaa kättä tehokkaasti kuumuudelta ja pehmeä, tikattu materiaali istuu hyvin käteen, jolloin patakinnas on miellyttävä käyttää. Patakinnas on valmistettu 100 % puuvillasta, ja sen täyte on polyesteriä. Materiaali kestää pesun 30 asteessa, joten kinnas on helppo pitää puhtaana. Tuotteella on Ökotex-sertifikaatti, mikä takaa, että se on turvallinen käyttää eikä sisällä haitallisia kemikaaleja. Pakkauksessa on yksi patakinnas, tuotekuvassa näkyvä patalappu ei sisälly pakkaukseen.
Lisää samankaltaisia tuotteita
- Keittiötekstiilit ja kattaustekstiilit
4Living Copenhagen tabletti 30×45 cm monivärinen
2.50€ Siirry kauppaan » - Keittiötekstiilit ja kattaustekstiilit
Helga lautasliina/kangasservetti 2 kpl 45×45 cm hiili
9.95€ Siirry kauppaan » - Keittiötekstiilit ja kattaustekstiilit
Madison ECO-line pöytätabletti 33×45 cm vaalea beige
9.90€ Siirry kauppaan » - Keittiötekstiilit ja kattaustekstiilit
Helga lautasliina/kangasservetti 2 kpl 45×45 cm hiekka
9.95€ Siirry kauppaan »
Lisää tuotteita tuotemerkiltä Fanni K
- Keittiötekstiilit ja kattaustekstiilit
Fanni K Säde tabletti Ø 38 cm luonnonväri
15.95€ Siirry kauppaan » - Pussilakanat ja pussilakanasetit
Fanni K Hanko pussilakanasetti 150×210 + 50×60 cm graniitti
44.90€ Siirry kauppaan »
Tuotteiden saatavuuden ja tämän hetken hinnan löydät tuotetta myyvästä verkkokaupasta.
Hyvä tietää
Suomessa kuluttajalla on yleensä oikeus palauttaa tuote 14 päivän kuluessa, mutta käytännöt voivat vaihdella verkkokaupoittain. Myyjä vastaa aina tuotteen toimituksesta, hinnasta, takuusta ja mahdollisista reklamaatioista.
Suosittelemme tutustumaan myyjän toimitusehtoihin, palautuskäytäntöihin ja asiakaspalvelun ohjeisiin ennen tilausta. Näin varmistat, että saat juuri sen tuotteen ja palvelun, jonka haluat.










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.